Series
Ratings
119
Atom's Last ShotRated ★ 4.5
March Comes in Like a LionRated ★ 5.0
March Comes in Like a LionRated ★ 4.5
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 4.5
Emergency Interrogation RoomRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.0
Byplayers Season 1Rated ★ 4.0
ChuckRated ★ 3.5
ChuckRated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 5.0
Dr. STORKS Season 2Rated ★ 4.5
MIU404Rated ★ 5.0- GTO SpecialRated ★ 3.5
GTO: Great Teacher Onizuka Season 1Rated ★ 4.0
The Good WifeRated ★ 4.0
Gokusen Season 2Rated ★ 3.5- Gokusen Season 3Rated ★ 3.5
- 1리터의 눈물Rated ★ 3.5
- Dragon ZakuraRated ★ 4.0