Series
Ratings
374
Fate/strange FakeRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's End Season 2Rated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 4.0
The DinosaursRated ★ 4.0
Delicious in DungeonRated ★ 4.0- Fighting Spirit New ChallengeRated ★ 3.5
- Kaguya-sama: Love Is War ~The Stairway to Adulthood~Rated ★ 4.0
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Fate/strange Fake -Whispers of Dawn-Rated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 2Rated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 3Rated ★ 3.5
Gintama 3-nen Z-gumi Ginpachi-senseiRated ★ 3.0
My Hero Academia FINAL SEASONRated ★ 4.0- Three Idiots in KenyaRated ★ 3.0
- Fighting SpiritRated ★ 4.5
NEW OLD BOYRated ★ 3.5
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 3.5
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 3.5
Dan Da DanRated ★ 4.0
Takopii's Original SinRated ★ 4.0