Series
Ratings
289
Ms. Kim’s Million Dollar QuestRated ★ 4.5
Keizoku 2: SPECRated ★ 3.5
My Dangerous WifeRated ★ 4.0
My Fair PrincessRated ★ 3.0
The Kitazawas: We Mind Our Own BusinessRated ★ 3.0- Jikou KeisatsuRated ★ 3.0
Your Home is My Business 2nd AttackRated ★ 3.0
Your Home is My BusinessRated ★ 3.0
BrainRated ★ 3.0
Neko BukkenRated ★ 3.0
ShijukaraRated ★ 2.5
Schitt's Creek Season 6Rated ★ 3.0
My Favorite MemberRated ★ 3.5- The Memorandum of Kyoko OkitegamiRated ★ 2.0
- All You Need Are Meals with HokusaiRated ★ 3.0
- A Meal Makes Her Forget Special 1Rated ★ 3.0
Schitt's CreekRated ★ 3.0
KiddingRated ★ 1.5
Schitt's CreekRated ★ 3.0
Schitt's CreekRated ★ 3.0