Series
Ratings
192
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Boy Next DoorRated ★ 4.5
The Boyfriend Season 1Rated ★ 3.5
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Delicious in DungeonRated ★ 4.5
Lovely RunnerRated ★ 4.0
The Little Lies We All TellRated ★ 4.5
I'm the Villainess, So I'm Taming the Final BossRated ★ 3.0
Didn't I Say to Make My Abilities Average in the Next Life?!Rated ★ 3.5
Grandpa and Grandma Turn Young AgainRated ★ 4.5
Study GroupRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.5
Girl From Nowhere Season 2Rated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 2.0
Back Street Girls: Goku DollsRated ★ 4.0
Shadow BeautyRated ★ 3.5
Hitorijime My HeroRated ★ 3.0
SUPER LOVERSRated ★ 3.5