Series
Ratings
171
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Battle of FatesRated ★ 3.0
The Art of SarahRated ★ 3.0
Baki Hanma Season 1Rated ★ 2.0- EXchange Season 4Rated ★ 2.0
- Soul EaterRated ★ 4.0
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Heated RivalryRated ★ 4.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.0
The Price of ConfessionRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
AnnaRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5- ShamelessRated ★ 4.0
- Physical: AsiaRated ★ 2.5
- ShamelessRated ★ 4.0
- ShamelessRated ★ 4.0
ShamelessRated ★ 4.0
BootsRated ★ 3.5