Series
Ratings
171
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
Chainsaw Man – The CompilationRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Peacemaker Season 2Rated ★ 3.0
NEW OLD BOYRated ★ 3.5
Sakamoto Days Season 1 Part 2Rated ★ 3.0
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
Sakamoto DaysRated ★ 3.0
Creature CommandosRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Shop of the LampRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0
Pachinko Season 2Rated ★ 3.5
Terminator ZeroRated ★ 3.0- The FrogRated ★ 2.5
Queen of TearsRated ★ 3.5