Movies
Ratings
894
The RoundupRated ★ 5.0
Yaksha: Ruthless OperationsRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.5
Another RoundRated ★ 4.5
DuneRated ★ 4.5
The Boss Baby: Family BusinessRated ★ 3.5
UnstoppableRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
ResistanceRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
Free GuyRated ★ 5.0
EternalsRated ★ 4.0
The Age of AdalineRated ★ 5.0
Escape from MogadishuRated ★ 5.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 5.0
The Wedding SingerRated ★ 4.0
F9: The Fast SagaRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 4.5
Crazy Rich AsiansRated ★ 3.5