Series
Ratings
191
NavilleraRated ★ 5.0
MouseRated ★ 4.5
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
The Red SleeveRated ★ 5.0
Be My Dream FamilyRated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.5
Mr. Queen: The Bamboo ForestRated ★ 3.5
Mr. QueenRated ★ 4.0
Birthcare CenterRated ★ 4.5
18 AgainRated ★ 4.5
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 5.0
My MisterRated ★ 4.0
Hwang Jin YiRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.5
Big ThingRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
Memories of the AlhambraRated ★ 3.0
IljimaeRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Youn's KitchenRated ★ 3.5