Series
Ratings
15
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Blue Spring RideRated ★ 3.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 5.0
JumongRated ★ 4.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 4.0
Dal-ja's SpringRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 3.5
The Princess's ManRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Famous PrincessesRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 1.0
Reply 1988Rated ★ 1.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 1.5