Movies
Ratings
194
QueerRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 4.5
The Zone of InterestRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0- WonderlandRated ★ 0.5
Evil Does Not ExistRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Poor ThingsRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 4.5
DogvilleRated ★ 5.0
Hail, Caesar!Rated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 2.5
Ryuichi Sakamoto | OpusRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 0.5
Anatomy of a FallRated ★ 5.0
Children of MenRated ★ 4.5
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0