Series
Ratings
26
Six Flying DragonsRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 4.5
The Walking DeadRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.5