Series
Ratings
21
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
Autumn in My HeartRated ★ 1.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
TomatoRated ★ 1.0
Capital ScandalRated ★ 1.0
Oh My GhostRated ★ 5.0