Movies
Ratings
226
Rough NightRated ★ 4.5
Baseball GirlRated ★ 4.5
BreatheRated ★ 3.0- Oink OinkRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 2.5
LUCK KEYRated ★ 2.5
Notting HillRated ★ 4.5
MementoRated ★ 4.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.5
Mean GirlsRated ★ 4.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 4.0
Oh! My GranRated ★ 3.0
47 Meters Down: UncagedRated ★ 3.5
CanolaRated ★ 3.0
Hotel MumbaiRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 3.0
Florence Foster JenkinsRated ★ 3.5