Series
Ratings
35
Lala LandRated ★ 3.0- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 4.5
My GirlRated ★ 3.0
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 4.0
Steel Troops Season 1Rated ★ 2.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 4.0
Hwang Jin YiRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.0
My Little TelevisionRated ★ 2.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.0
Dr. RomanticRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 2.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
VIPRated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0