Series
Ratings
228
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 2.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
High KickRated ★ 3.0
The 4th Love RevolutionRated ★ 4.0
Honest LivingRated ★ 2.0
Itaewon ClassRated ★ 3.5
Andor Season 2Rated ★ 4.0
Andor Season 1Rated ★ 4.0
Taxi Driver Season 3Rated ★ 2.0
Semantic ErrorRated ★ 1.5- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
Secret Love AffairRated ★ 3.0- 태풍상사Rated ★ 3.0
Taxi Driver 2Rated ★ 1.5
Taxi DriverRated ★ 2.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 3.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.0