Series
Ratings
31
Emily in ParisRated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
True DetectiveRated ★ 4.0
Years and YearsRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 4.0
Atlanta Season 1Rated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.0
The Story of DianaRated ★ 4.0
Inside Bill's Brain: Decoding Bill GatesRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
YouRated ★ 3.0
7 Days OutRated ★ 4.0
ScandalRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 3.0
BodyguardRated ★ 4.5
How I Met Your MotherRated ★ 3.0
BillionsRated ★ 4.0
Ugly DeliciousRated ★ 4.5- American Experience : The Race UndergroundRated ★ 3.0