Movies
Ratings
169
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
OrphanRated ★ 2.5
King and the ClownRated ★ 2.5
War of the ArrowsRated ★ 5.0
Romance of Their OwnRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 4.5
MatildaRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 2.0
UnbowedRated ★ 4.0
OnceRated ★ 0.5
Stuart LittleRated ★ 4.5
The A-TeamRated ★ 0.5
MementoRated ★ 5.0
HelplessRated ★ 0.5
A Moment to RememberRated ★ 5.0
RED 2Rated ★ 5.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 2.5