Series
Ratings
25
House of CardsRated ★ 5.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.5
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.0
Abnormal SummitRated ★ 3.0
Adventure TimeRated ★ 4.0
Friends Season 8Rated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 3.0
HannibalRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 3.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.0