Series
Ratings
91
Good DoctorRated ★ 2.0
The Ancient Magus' Bride: Those Awaiting a StarRated ★ 5.0
Elegant Yokai Apartment LifeRated ★ 1.5
Fight For My WayRated ★ 1.0
My Secret TerriusRated ★ 1.0
Chief KimRated ★ 1.0
In Another World with My SmartphoneRated ★ 4.5
Assassination ClassroomRated ★ 2.0
Gank Your HeartRated ★ 1.0- Mobile Suit Gundam UC RE:0096Rated ★ 1.0
Grand Maison TokyoRated ★ 1.0
SKY CastleRated ★ 1.0- Mi wo Tsukushi Ryouricho SpecialRated ★ 1.0
Legal HighRated ★ 1.0
Partners for JusticeRated ★ 1.5
Some Day or One DayRated ★ 2.0- Mi wo Tsukushi RyourichoRated ★ 1.5
Years and YearsRated ★ 1.5
You Drive Me CrazyRated ★ 2.0
Rated GRated ★ 2.0