Series
Ratings
12
BarakamonRated ★ 5.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0