Series
Ratings
30
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 5.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 5.0
- Initial D: Final StageRated ★ 5.0
Your Home is My BusinessRated ★ 5.0
Your Home is My Business 2nd AttackRated ★ 5.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 5.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 5.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0- Initial D: Fourth StageRated ★ 5.0
- 頭文字D: Third StageRated ★ 5.0
- Initial D: Second StageRated ★ 5.0
Initial D: First StageRated ★ 5.0- Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 5.0
- Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 5.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0