Series
Ratings
21
Chainsaw ManRated ★ 5.0
Old Fashioned CupcakeRated ★ 1.0- Meet Me After SchoolRated ★ 5.0
Semantic ErrorRated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
ERASEDRated ★ 4.5- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Nagi's Long VacationRated ★ 5.0
My Love Story!!Rated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 5.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.5
Heart Signal Season 1Rated ★ 5.0
A Girl & Three SweetheartsRated ★ 5.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 5.0