Series
Ratings
50
The Art of SarahRated ★ 3.5
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.5- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
Dear XRated ★ 3.0
King of StonksRated ★ 2.5
AemaRated ★ 3.5
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 4.0
Low LifeRated ★ 3.5
ShōgunRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 3.0- Kian's Bizarre B&B Season 1Rated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 3.5
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.0
The Worst of EvilRated ★ 3.5