Movies
Ratings
131
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0- Red Like the SkyRated ★ 3.5
CocoRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.0
Loving VincentRated ★ 4.0
Superhero MovieRated ★ 2.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
School of RockRated ★ 3.5
ContactRated ★ 4.0
Bee MovieRated ★ 3.0
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 3.0
The Polar ExpressRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 2.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 3.0
Chicken RunRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 3.0