Titles you rated
Detective HoleRated ★ 3.5
The Night Agent Season 1Rated ★ 4.0
Last Samurai StandingRated ★ 4.0
Mr. MercedesRated ★ 3.5
BallardRated ★ 3.5
The Lincoln Lawyer Season 4Rated ★ 4.0
The Lincoln Lawyer Season 3Rated ★ 4.0
Agatha Christie's Seven DialsRated ★ 3.0
Tulsa King Season 3Rated ★ 4.0
The Terminal ListRated ★ 3.5
The Legend of the Galactic Heroes: Die Neue These: IntrigueRated ★ 4.0
Tulsa King Season 2Rated ★ 4.0
The Legend of the Galactic Heroes: Die Neue These: CollisionRated ★ 4.0
Slow Horses Season 1Rated ★ 4.0
The Legend of the Galactic Heroes: Die Neue These: Stellar WarRated ★ 4.0
The Legend of the Galactic Heroes: Die Neue These: EncounterRated ★ 4.0
Only Murders in the Building Season 3Rated ★ 4.0
UntamedRated ★ 3.5
Dept. QRated ★ 3.5
Only Murders in the Building Season 2Rated ★ 4.0