Titles you rated
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
The Silent SeaRated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.5
Mad for Each OtherRated ★ 3.0
VincenzoRated ★ 3.0
Beastars Season 1Rated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 4.0
Money Heist season 2Rated ★ 3.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 3.0
The World of the MarriedRated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 3.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 2.5
Fight For My WayRated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0