Movies
Ratings
1269
Call Me ChihiroRated ★ 2.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 4.5
FrankensteinRated ★ 4.0
HoppersRated ★ 4.0
DetentionRated ★ 3.5- HumintRated ★ 4.0
100 MetersRated ★ 4.0
Gladiator IIRated ★ 2.5
Sleepless in SeattleRated ★ 3.0
WeaponsRated ★ 4.0
The Room Next DoorRated ★ 3.5
Inside Llewyn DavisRated ★ 3.5
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.5
The DigRated ★ 4.0
The Flowers of WarRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Late AutumnRated ★ 3.5
Moonrise KingdomRated ★ 4.0
FlowRated ★ 3.5