Movies
Ratings
61
WantedRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
Marriage BlueRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0
127 HoursRated ★ 3.0
Portrait of a BeautyRated ★ 3.0
Love FictionRated ★ 3.0
Step Up 3DRated ★ 4.0
Stuart LittleRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
Rush HourRated ★ 4.0
Ip ManRated ★ 3.0