Series
Ratings
19- Life's GameRated ★ 4.5
The Time HotelRated ★ 5.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
The Devil's PlanRated ★ 5.0
Fool Me OnceRated ★ 5.0- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
RevenantRated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
YouRated ★ 4.5
Reborn RichRated ★ 3.5