Series
Ratings
192
Hellbound Season 2Rated ★ 2.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0
Queen of TearsRated ★ 3.5
Sweet Home Season 2Rated ★ 2.5
Singles' Inferno Season 2Rated ★ 3.5
The Killing VoteRated ★ 2.5
Doona!Rated ★ 3.0
PlutoRated ★ 3.5
The Uncanny Counter Season 2: Counter PunchRated ★ 2.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
NumbersRated ★ 1.0
Blue LockRated ★ 4.5
Delightfully DeceitfulRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Hell's ParadiseRated ★ 4.0
Tale of the Nine Tailed 1938Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0