Series
Ratings
138- Ready or Not: TexasRated ★ 1.5
Agents of Mystery Season 2Rated ★ 3.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 4.0- 콩콩팡팡Rated ★ 3.5
Homeland Season 1Rated ★ 3.0
Genie, Make a WishRated ★ 4.5
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
LTNSRated ★ 5.0
The ResidenceRated ★ 4.0
The Last of Us Season 2Rated ★ 4.0
The White Lotus Season 1Rated ★ 3.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 5.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Girls Band CryRated ★ 3.0
Arcane Season 2Rated ★ 5.0
OzarkRated ★ 4.0
Death's GameRated ★ 4.5
The Umbrella AcademyRated ★ 3.5
Into the NightRated ★ 4.0