Series
Ratings
79
Frieren: Beyond Journey's End Season 2Rated ★ 4.5- 勇者王ガオガイガーRated ★ 4.0
Fate/ZeroRated ★ 4.0- Re: Life in a different world from zero Season 3Rated ★ 3.5
Re: Life in a different world from zero Season 2Rated ★ 3.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 4.0
Sword Art OnlineRated ★ 4.0
I Was Reincarnated as the 7th Prince so I Can Take My Time Perfecting My Magical AbilityRated ★ 3.5
My Dress-Up DarlingRated ★ 4.0
Mushoku Tensei II: Jobless Reincarnation Part 2Rated ★ 4.0
Mushoku Tensei Ⅱ : Jobless ReincarnationRated ★ 3.5
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 2Rated ★ 4.0
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 1Rated ★ 4.5
ONE PIECE FAN LETTERRated ★ 4.5- Kimi ni Todoke: From Me to You Season 3Rated ★ 4.0
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 3.5
Skip and LoaferRated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0