Series
Ratings
16
Narcos: MexicoRated ★ 5.0
Narcos: MexicoRated ★ 5.0
El ChapoRated ★ 5.0
El ChapoRated ★ 5.0
El ChapoRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 4.5
The SpyRated ★ 4.5
Money HeistRated ★ 5.0
Money Heist season 3Rated ★ 5.0
Money Heist season 2Rated ★ 5.0
Money Heist season 1Rated ★ 5.0
Our World WarRated ★ 5.0
The PacificRated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 5.0