Series
Ratings
121
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 5.0
Go Back CoupleRated ★ 4.5
Junji Ito CollectionRated ★ 3.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
My Long Awaited Love StoryRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
Lovelyz Visits CanadaRated ★ 5.0
Family Outing Season 1Rated ★ 4.0- Reckless ChallengeRated ★ 4.0
- Excessive ChallengeRated ★ 3.5
Infinite ChallengeRated ★ 4.5- Idol Job Diary Good JobRated ★ 5.0
- Hello I.B.IRated ★ 4.0
Huh Young Man's Food TravelRated ★ 4.0
Girl SpiritRated ★ 3.5- Lovelyz Mijoo & Yein HonbabRated ★ 5.0
Real MenRated ★ 2.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
2 Days and 1 Night Season 4Rated ★ 2.5