Series
Ratings
63
You and Everything ElseRated ★ 0.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.5
KarmaRated ★ 3.0
OzarkRated ★ 2.5
AdolescenceRated ★ 0.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Zero DayRated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0- DoubtRated ★ 0.5
Rugged Rugby: Conquer or DieRated ★ 1.0
3 Body ProblemRated ★ 2.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
The WitcherRated ★ 2.5
Bloodhounds Season 1Rated ★ 2.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0- Banana Actually Season 1Rated ★ 3.5
Money Heist season 1Rated ★ 2.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5