Series
Ratings
95
21st Century Grand Prince's WifeRated ★ 5.0
Lovely RunnerRated ★ 5.0
VortexRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.5
The Seven Lives of LeaRated ★ 3.0
OutlanderRated ★ 3.5
OutlanderRated ★ 3.5
The RainRated ★ 2.0
The Night Agent Season 1Rated ★ 3.5
Black SummerRated ★ 3.5
Black KnightRated ★ 2.0
QueenmakerRated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
High WaterRated ★ 2.0
Cabinet of CuriositiesRated ★ 2.5- Money Heist Season 5Rated ★ 4.0
The Walking DeadRated ★ 3.0
AnnaRated ★ 5.0