Series
Ratings
35
High School King of SavvyRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Yong PalRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
New Tales of the GisaengRated ★ 5.0
The Village: Achiara's SecretRated ★ 1.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
Big ManRated ★ 2.5
Sharp1Rated ★ 2.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 3.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0- Ladies of the PalaceRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0