Series
Ratings
145
The Art of SarahRated ★ 3.0
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 4.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
As You Stood ByRated ★ 3.0
Queen MantisRated ★ 1.0
Death's GameRated ★ 2.5
Beyond the BarRated ★ 1.0
Oblivion BatteryRated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5
S LineRated ★ 0.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Mare of EasttownRated ★ 3.5
The Light in Your EyesRated ★ 4.5
Friendly RivalryRated ★ 3.0