Series
Ratings
28
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
What Happens to My Family?Rated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 3.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 5.0
Dong YiRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
Chief KimRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
Songgot: The PiercerRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0