Series
Ratings
67
My Fair PrincessRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
QuizRated ★ 4.0- DamoRated ★ 3.5
IRISRated ★ 4.0
Attic CatRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
SignRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0- Knowledge Channel eRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
Prison Break Season 4Rated ★ 3.5
Prison Break Season 2Rated ★ 4.5
Prison Break Season 3Rated ★ 4.5