Titles you rated
Sekaiichi Hatsukoi MovieRated ★ 3.5
The World's First Love: ProposalRated ★ 3.0- Love at LeastRated ★ 5.0
Sasaki and Miyano: Graduation ArcRated ★ 3.0
A ManRated ★ 2.0
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!: The MovieRated ★ 3.5
10DanceRated ★ 3.5
Perfect BlueRated ★ 2.5
Fictitious OL DiaryRated ★ 4.5
CoralineRated ★ 5.0
HalfwayRated ★ 0.5
Bad LandsRated ★ 4.5
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 0.5
Detective Conan: The Bride of HalloweenRated ★ 3.0
Detective Conan: The Lost Ship in the SkyRated ★ 5.0
Detective Conan: Quarter of SilenceRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Kasukabe Boys of the Evening SunRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: The Legend Called: Dance! Amigo!Rated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: The Legend Called Buri Buri 3 Minutes ChargeRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Roar! Kasukabe Animal KingdomRated ★ 2.5