Series
Ratings
37
MistyRated ★ 3.5
Queen of HousewivesRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
Prosecutor PrincessRated ★ 3.5
Youth Over Flowers in AfricaRated ★ 4.0
New Journey to the West Season 3Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 4Rated ★ 4.0
Band of SistersRated ★ 2.5
Cinderella and Four KnightsRated ★ 1.0
Woman of DignityRated ★ 4.0
I Have a LoverRated ★ 3.5
Pride and PrejudiceRated ★ 3.5
Love Story in HarvardRated ★ 2.0
The Good WifeRated ★ 3.0
Behind the White TowerRated ★ 4.5
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
Gu Family BookRated ★ 3.0
Secret LoveRated ★ 3.5
Abnormal SummitRated ★ 4.0