Series
Ratings
160
Lovestruck in the CityRated ★ 2.0
Political FeverRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 0.5
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
The Light in Your EyesRated ★ 2.5
SKY CastleRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 2.5
Search: WWWRated ★ 2.5
90210Rated ★ 3.0
Han Myung-hoiRated ★ 2.0
90210Rated ★ 3.5- Medical BrothersRated ★ 2.0
- ModelRated ★ 1.5
The Servant: The Untold Story of Bang-JaRated ★ 2.0
Que Sera, SeraRated ★ 1.0- The Tree Blooming with LoveRated ★ 2.0
- Mother's SeaRated ★ 2.0