Movies
Ratings
380
Our TimesRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 2.5- The CureRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Steel RainRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.0
The OthersRated ★ 4.5
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.5
A Quiet PlaceRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.0
Happy Death DayRated ★ 3.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.5
Don't BreatheRated ★ 4.5
InsidiousRated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 5.0