Series
Ratings
148
WeedsRated ★ 4.5
WeedsRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
3 Body ProblemRated ★ 4.5- America's Sweethearts: Dallas Cowboys Cheerleaders Season 2Rated ★ 4.0
America's Sweethearts: Dallas Cowboys Cheerleaders Season 1Rated ★ 4.0
Solar Opposites Season 5Rated ★ 4.0
Solar Opposites Season 4Rated ★ 3.5
Solar OppositesRated ★ 4.0
Solar OppositesRated ★ 4.5
Solar OppositesRated ★ 4.0
Gannibal Season 1Rated ★ 4.0
Gannibal Season 2Rated ★ 4.5
Delicious in DungeonRated ★ 5.0- The FrogRated ★ 3.0
Young SheldonRated ★ 4.5
Baby ReindeerRated ★ 3.5