Series
Ratings
226
Bloodhounds Season 2Rated ★ 3.5
The Lincoln Lawyer Season 4Rated ★ 4.0
DearestRated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.5- Physical: AsiaRated ★ 3.5
Low LifeRated ★ 3.0
TempestRated ★ 2.5
Crime Scene ZeroRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
AdolescenceRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Running ManRated ★ 4.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 2Rated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 2.0
SuitsRated ★ 4.0- 백종원의 레미제라블Rated ★ 2.0
Murder MindfullyRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5