Movies
Ratings
1219
Shutter IslandRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Once We Were UsRated ★ 3.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 4.0
AtonementRated ★ 4.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
David Holmes: The Boy Who LivedRated ★ 4.0
Inseparable BrosRated ★ 2.5
Ghost Cat AnzuRated ★ 3.0- NoiseRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Venom: The Last DanceRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Ready or NotRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.5
Late Night With the DevilRated ★ 4.0
Polite SocietyRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0