Series
Ratings
1020
My Hero Academia FINAL SEASONRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 4.0
XO, Kitty Season 2Rated ★ 2.5
XO, Kitty Season 1Rated ★ 2.0
Taxi Driver Season 3Rated ★ 3.0
UzumakiRated ★ 2.0- Oshi no Ko Season 3Rated ★ 4.0
- 원피스 15기 : 마린포드 PART2Rated ★ 4.5
Brush Up LifeRated ★ 5.0
Human From TodayRated ★ 1.5- 원피스 14기 : 마린포드 PART1Rated ★ 5.0
Buddy DaddiesRated ★ 3.5
The SignalRated ★ 2.0
I'm Getting Married to a Girl I Hate in My ClassRated ★ 2.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 4.0- Rosen MaidenRated ★ 3.0
- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 3.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
Kowloon Generic RomanceRated ★ 5.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0