Series
Ratings
240
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
American PrimevalRated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
SennaRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Gundam: Requiem for VengeanceRated ★ 2.5
Wyatt Earp and the Cowboy WarRated ★ 3.5- The FrogRated ★ 1.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
Blade of the ImmortalRated ★ 2.0
The Grand TourRated ★ 3.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.0
Severance Season 1Rated ★ 4.5