Series
Ratings
123
My Teen Romantic Comedy SNAFURated ★ 3.0- My Teen Romantic Comedy SNAFU TOO!Rated ★ 4.0
Dr. StoneRated ★ 4.0
Re: Life in a different world from zero Season 2Rated ★ 4.5
By the Grace of the GodsRated ★ 3.0
I'm Standing on a Million LivesRated ★ 3.5
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 4.5
Mr. Osomatsu Season 3Rated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
QuartetRated ★ 4.5
Hidden ThingsRated ★ 4.5
The BoysRated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0- 1리터의 눈물Rated ★ 5.0
Rokka: Braves of the Six FlowersRated ★ 3.0
Occultic;NineRated ★ 4.0
KRated ★ 2.0
Mobile Suit Gundam: Iron-Blooded OrphansRated ★ 4.5
School-Live!Rated ★ 3.0
Eden of the EastRated ★ 4.5